• Видання “Білоцерківського біографічного словника. Матеріали” продовжується

        Довгоочікуваний другий том “Білоцерківського біографічного словника. Матеріали” під загальною редакцією Євгена Чернецького з`явиться на книжкових полицях міських бібліотек. Над цим проектом працює відділ інформаційно-краєзнавчої роботи Білоцерківської міської ЦБС. Це видання здійснене за сприяння генерального директора СП “Укрінтерм” Петра Миколайовича Мороза, якому висловлюємо  велику подяку за підтримку і розуміння важливості цієї роботи.
        Матеріали у книзі розміщені за трьома розділами: “Персоналії”, “Біографічні та генеалогічні розвідки”, “Списки та реєстри”. Відомості про настоятелів, церковнослужителів та титарів церкви Покрова Пресвятої Богородиці (1720 – 1842) підготував Євген Чернецький, завідувач відділу інформаційно-краєзнавчої роботи. Олексій Стародуб зібрав матеріал про архітекторів та будівельників Білої Церкви кінця XVІІІ – початку ХХ століття, а Анатолій Бондар – про борців за незалежність України у нашому місті, директорів ЗОШ №17 та депутатський корпус Білої Церкви ХХІІ (ІІ) скликання.
        З розвідки Олександра Ярмоли читачі дізнаються про наукові та особисті зв`язки видатного представника пам`яткоохоронного та краєзнавчого руху С.Л. Дроздова та ознайомляться з цікавими сторінками його біографії.
        Значний інтерес у жителів Білої Церкви викличе останній розділ, адже він містить списки та реєстри мешканців Олександрії та Залізничного селища згідно з подвірним обліком 1942 року; складеним списком прізвищ мешканців передмістя Олександрія; подвірним списком мешканців Олександрії і Залізничного селища та передмістя Олександрії по кожній вулиці, а Залізничного селища по лініях, підготовлених Олексієм Стародубом.
        Реєстр депутатського корпусу Білоцерківської міської ради за 1961 рік, складений Анатолієм Бондарем, завершує другий том.
        Наклад книги – 50 примірників.

  Тетяна Біла, зав. відділом методичної та бібліографічної роботи Білоцерківської міської ЦБС.



  Поділись з друзями:




Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!



Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше