• Презентація нової книги

        14 червня у читальній залі центральної міської бібліотеки відбулася презентація нової книги відомого поета, перекладача, літературознавця, журналіста Віктора Никаноровича Грабовського. Роман “Ніхто не живе для себе” – перший прозовий твір автора.
        Як зазначила ведуча презентації, завідувачка відділу методичної та бібліографічної роботи Тетяна Біла: “ Цей твір є своєрідною енциклопедією українського духу…” Книга побачила світ у видавництві “Буква”, редактор Галина Гай.
        До книгозбірні на зустріч з новою книгою завітали письменники-краяни Володимир Іванців, Андрій Гудима, Анатолій Гай, Таїна Братченко, Костянтин Мордатенко, працівники та читачі міської ЦБС, творча інтелігенція міста.
        Анатолій Гай, голова Київської обласної організації НСПУ виступив з пропозицією висунути роман “Ніхто не живе для себе” на здобуття обласної літературної премії ім. Г.Косинки, а колектив ЦБС хоче бачити Віктора Грабовського ще й лауреатом міської літературно-мистецької премії ім. І.Нечуя-Левицького.
        Багато теплих слів було сказано на адресу автора. Виступаючі, працівники ЦБС, Тетяна Качанова, Тетяна Ніконенко, Олександра Заворотня, Ганна Нагорна ділилися своїми враженнями від прочитання  твору, цитували уривки, які їх найбільше вразили.
        Голова міськрайонного осередку ВУТ “Просвіта” ім. Тараса Шевченка письменник Володимир Іванців назвав роман енциклопедією сучасності, де відображені усі сфери нашого життя.
        Пісенним дарунком автору став виступ вокального ансамблю “Калина” міської ЦБС.
        Віктор Никанорович подякував присутнім за цікавість до його творчості, поділився планами на майбутнє та підписав книги усім шанувальникам.
        Так, дійсно, “ніхто не живе для себе – всі живемо задля вічності...”

  Олена Бульда, гол. бібліотекар відділу методичної та бібліографічної роботи міської ЦБС.  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше