• Веселковий світ дитинства

        Перший літній день приносить чудове свято – Міжнародний день захисту дітей. Став цей день святковим і в центральній бібліотеці для дітей, де читальну залу заповнили маленькі читачі, вихованці старших  груп дитячого садочка № 34.  Саме для них третьокласники  ЗОШ №4  підготували літературно-музичне привітання.
        Разом із дітьми святкували чарівна Бібліотечна Фея та веселий пустун Карлсон.  Вони розважали малечу, проводили з ними ігри та конкурси та найцікавішою подією стало малювання картини під назвою «Дитячий настрій». Яскраві сонечка, квіти та різнокольорові посмішки намалювали на листі паперу дитячі ручки.
        А чудовий настрій допомогли підтримати в.о. директора  міської ЦБС Раїса Павлівна Григоренко та голова первинної партійної організації Всеукраїнського об`єднання «Батьківщина» масиву Леваневського, представник депутата міської ради М.П.Колосенка Ніна Василівна Верис. Вони завітали на дитяче свято з привітаннями та подарунками.  
        Великий святковий хоровод, в якому взяли участь і дорослі і малюки, завершив свято. Багато музики та дитячого сміху звучало в бібліотеці, а дорослі побажали дітям, щоб в їхньому дитинстві кожен день був святковим.     

                                                           Олена Корнієнко, зав. відділом ЦДБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше