• Фотоконкурс сайта

  Шановні друзі!

         Білоцерківська міська ЦБС та сайт “Бібліотеки Білої Церкви” з 1 травня по 10 вересня 2012 року  оголошує віртуальний фотоконкурс “Відродимо сімейне читання”.
         Конкурс покликаний сприяти відродженню традицій сімейного читання. Його мета – створити привабливий образ людини з книгою, підтримати творчу активність  жителів міста, рекламувати інтелектуальне дозвілля, популяризувати важливість книги і культури читання  для людини через фотооб`єктив. Фотоконкурс “Відродимо сімейне читання” для тих, хто любить і цінує  книгу, розуміє її значення у житті суспільства і окремої особистості. Це нагода і можливість  донести своє бачення сімейного читання, книги, читача і бібліотеки до мільйонів людей.
         У конкурсі запрошуємо взяти участь усіх бажаючих читачів бібліотек Білоцерківської міської ЦБС.

  Умови:
        Вимоги до фотографій:
  На конкурс приймаються фото, яке б відображало процес сімейного читання і мало оригінальну назву.
  Для участі в конкурсі присилайте свої роботи на адресу: metodcbs@ukr.net, або приносьте у Вашу бібліотеку. (Фотографії приймаються на електронних носіях.)
  Допустимі формати файлів: jpg, jpeg, gif, png
  Максимально допустимий розмір 1400 Пікс. (Ширшої сторони)
  Мінімально допустимий розмір 500 Пікс. (Ширшої сторони)
  Максимально допустимий об`єм файлу 0.4 МБ. (400 Кб)
  Окремо в електронному листі вкажіть назву кожного фото та контактні дані, якщо фото надається в бібліотеку, те саме пропишіть в окремий текстовий файл (.txt)
        Фотографії будуть розміщені на нашому сайті в розділі Фотогалерея, і всі відвідувачі зможуть активно голосувати за ту чи іншу фотографію, виставляючи свою оцінку за п`ятибальною шкалою.
  1.На конкурс не приймаються фотографії:
    – Які не мають відношення до теми конкурсу;
  –    Неякісні;
  2. Голосувати можна не більше одного разу за кожну фотографію.
  3.  Заборонена накрутка рейтингу.
  Накрутка голосів – це методи, які дозволяють проголосувати за одну роботу частіше, ніж це  дозволено правилами. Зокрема, заборонено:
     –  Використання динамічних ІР-адрес та очищення cookie;
     –  Приховування реальної ІР-адреси (будь-яким способом – проксі-сервери чи спеціальні Інтернет-сервери).
     –  Реєстрація однієї людини під різними іменами.
            4. У конкурсі перемагають автори, чиї фотографії здобули найбільшу кількість балів. Перемога присуджується за підсумками суми кількості балів від користувачів та журі.
            5. Основними критеріями при визначенні фоторобіт-переможців є відповідність темі фото конкурсу, оригінальність ідеї, рівень художнього виконання і якісне технічне вирішення.
            6. Організатори залишають за собою право використовувати отримані фотороботи з метою популяризації самого конкурсу. Беручи участь у конкурсі, учасники погоджуються з тим, що представлені ними роботи не повертаються і можуть бути використані організаторами конкурсу для розміщення в різних виданнях і на сайті ЦБС http://www.biblioteka.com.ua без додаткової згоди учасників і без оплати будь-якої винагороди будь-кому із учасників (окрім переможців).
           7. Факт надходження фотороботи свідчить про згоду учасника з правилами проведення конкурсу.
           8. Адміністрація сайту не несе відповідальності за розміщені фотографії. Всю відповідальність  повністю несе той користувач, який розмістив фотографію.
        Фотографія розміщується на сайті тільки після перевірки адміністрацією!

  Журі:
        У склад журі входять відомі творчі люди, чия професія тісно пов`язана з візуальним мистецтвом і компетентне журі висловить свою думку також.
  Роботи переможців демонструватимуться на виставках, будуть надруковані у «Бібліосвіті», а автори – нагороджені на урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше