• Зустріч з піснею

  Пісні, як люди,
        мріють і живуть,
  Пісні, як люди,
        плачуть і сміються…
  Вони до нас
         з віків далеких йдуть
  І в душах наших
        Щедро відгукнуться.
  А.Кульчицький

        Члени клубу «Сузір`я» при Академії пенсіонерів давно мріяли про зустріч із заслуженим працівником культури України А.І.Кульчицьким. І ось 16 травня  ця зустріч  відбулася у нашій бібліотеці.  Творчий ужинок А.Кульчицького – вагомий і щедрий. Окрім пісенних збірок, на його рахунку 5 вокальних циклів і понад 400 пісень,  створених, переважно, на власні вірші. 17 з них – про  рідне місто.
        Щирими оплесками  присутні вітали пісні «Клич душі», «Як вересень уже я золотий», «Криниця мого дитинства», «Небо України», «Я її знайду»... Всі були  в захопленні  від пісень на вірші С.Єсеніна, також сподобалась пісня Анатолія Івановича «Я хмельной  есенинской строкой». Автор  зізнався, що в нього три жінки: перша – це його дружина Олена Василівна, друга – це пісня, а третя – це культура.  Як член Президії  Українського фонду культури, він розповів про свою роботу у фонді, про голову фонду Бориса Олійника, про їхні зустрічі. Цікавою була розповідь про багаторічну дружбу з видатним письменником і кінорежисером, класиком української літератури Миколою Вінграновським, про яку написав  книгу «212 світанків з Миколою Вінграновським» та подарував її бібліотеці.
        Задоволені і захоплені зустріччю, члени академії побажали Анатолію Івановичу міцного здоров`я та ще багато нових творчих ідей. 

                                                         

                                                   Тетяна Сулейманова, б-р І кат. бібліотеки №9.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше