• Нове прочитання “Слова...”

  В п`ятницю, 10 листопада о 17-й годині в Київському Будинку учених (ст. М "Золоті ворота", вул. Володимирська, 45а) відбудеться презентація книги математика і поета, члена Спілки письменників України, літературознавця, нашого земляка Володимира Осипчука-Скороводи.
  У цій книзі автор дає абсолютно нове прочитання "Слова о полку Ігоревім", яке рушить сотні його попередніх перекладів, переосмислює- вертає текст першодруку 1800 року, піднімає його до рівня священного й пророчого, відкриває в "Слові..." нових героїв – історичних осіб 4-го століття, а ще - викриває Рюриківську фальсифікацію "Слова..." і доводить, що виростає воно з "Велесової книги", що це – потік однієї і тієї ж культури.
  Автор "Слова", Боянів Ходина, охоплює ширший період Руської історії, - не 100 чи 200 років, а 800! - "О, стогнати Руській Землі, спом`янувши ПервоПравую Годину і ПервоПравих князів". Ця фраза порушує наші Праві, а не Ліві початки, а вони почалися таки 368 року, коли було крижовано "Русе Боже Бусе” та 70 старійшин за д.32 ВКЗ, тобто було знищено Руську еліту, або Руський Парламент, говорячи сучасною мовою. Ось які Гореви Ігоря, Подвійне Велике Горе Горішнього світу, - Крижування Божих Русів – Батька і Сина. Одне Горе й Друге Горе, які сьогодні в нас майже ніхто не усвідомлює. Отже, таке порівняння подій 368 та 1185 років є вірним і єдино можливим. Тому й стогнемо й сьогодні, коли нині знову вирішується доля Справжньої Самостійності, - від СНДівської федеральності чи Європейської Союзності. Час усвідомити глибину аналізу поразки за Автором „Слова”, вона корисна і літераторам і політикам, всім хто програв Україну, а програли ми всі. Навіть сучасні політики несподівано вийшли на потребу вернутися до Першопочатків Руси четвертого століття і кавказького Ісходу Русів від 368 року, це ж і ключ до до місії Гонгадзе, Дажбожого грузина та українця одночасно:

  ГУАМ – дорога в ПершоУкраїну, Край Інський дочекався наших див.
  Природний розвиток нам поверта Раїну, Щоб скреснув Українець молодий!
  Ополчилась Велика Україна У наступі на щирого врага,
  Не схаменутая Своя Країна, Бо ж нахабніє змієздібний гад!

  Тим часом у новій книзі "Велич Дулібії Рось" (книгарня "Сяйво") рівненські автори відкривають столицю слов`янської докиївської імперії Суренж, де стверджується на с. 60, що 322 року готами було крижовано також князя Ізяслава та 70 князяв від Нижнього неба. А тема божественного, праведного, а не шуєславного Ізяслава, закодованого на Золоту Скіфську пектораль у СЛОВІ відображена строго:
  "Уже бо Сула не течеть срібреними струмнями ко граду Переяславлю, і Дивна ДвІна болотом течеть онним грозним ПолоЧанам під кликом поганих. Їден же Ізяслав, син Васильков подзвонив своїми гострими мечами об шоломи Литовскія, приТрепав Славу Діду Своєму Всеславу. А сам, під чурвленими щитами на Кровавій Траві, приТрепан литовськими мечі. І схотів юнак Крова Татнього ізрік:"Дружину твою, княже, Птиць крили приоділи, а Звірина Кров полизашав". Не бисть тут брата БорячиСлава, ні другого-ВсеВолода. Один же ізронив Земо-Жемчужну Душу із храбра тіла через Злате ОжереЛіє.
  Перші відгуки
  Юрій Канигін: це фундаментальна книга. Відкрито цілий напрямок, який слід розвивати.
  Дмитро Павличко: Праця Володимира Осипчука – внесок у національну справу, хоча в ній і є спірні моменти. Іван Білик: ця велика книга породить нову "Мага віру"!
  Запрошуються журналісти, науковці, пошукачі – всі кому не байдужа власна історія, вхід – вільний.
  Додаткова інформація за телефонами: 516-86-22, 8(050) 419-70-80  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше