• Єдина, добра, найрідніша

        Цікавим бібліотечним знайомством запам`ятався День Матері учням-шестирічкам 1-А та 1-Б класів СПМШ №16 (класоводи Г.П.Савчук, С.П.Шелешей). Дітей, які вперше завітали до бібліотеки, гостинно зустріли бібліотекарі Галина Іванівна Чередник і Тетяна Михайлівна Ковалінська і провели екскурсію по книгозбірні, познайомили з відділами бібліотеки, провели олгяди книг з книжкових виставкок «Скринька цікавого школярика», «Світ дитячих запитань», «Казкова кав`ярня діда Всевіда».
        Діти згадали, які книжечки читали вдома їм батьки. Найактивнішими книголюбами стали Настя Кротюк та Аліна Ляшенко. Юні читайлики із задоволенням відповідали на запитання вікторини. Доступною для їхнього сприйняття була розповідь книгоберегинь про те, де можна брати книжечки для читання? Як самостійно прочитати книжку?
        А потім із дитячих вуст Дарини Романенко, Анастасії Мойси прозвучали вірші на честь найріднішої у світі людини – матері. А так, як день Матері святкували у неділю 13 травня, то всі присутні сказали хоч одне, але найдорожче для мами слово: єдина, найрідніша, добра, щира, найгарніша…Дарина Цибик розповіла легенду про матір, з якої діти зрозуміли, що на всіх мовах слово мама звучить світло, ніжно і велично. Анастасія Мирвода та Захар Храпак подякували бібліотекарям і запевнили. Що будуть активними читачами. Що можна на це відповісти?
      – Ласкаво просимо! Завжди раді вас бачити!

  Галина Чередник, провідний бібліотекар ф.9.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше