• Найсвятіше в світі слово – мати

        Місяць травень – це місяць Небесної Матері Діви Марії, яка для нашого народу є особливо шанованою, заступницею скривджених і знедолених, яка благословила у хресну путь свого єдиного Сина – Спасителя людства. Свято Матері – це свято Божої Матері, матері України і нашої земної матері, яка дала нам життя. Адже саме вони є тими чистими джерелами, з котрих людина живиться від першого свого подиху на цьому світі до останніх днів життя.
         Мама! Мати! Матуся! Скільки спогадів, тепла і ласки таїть це магічне слово, бо називає людину, чия любов не знає меж, чиїми грудьми вигодувано цілий світ. Це перше слово, мовлене нами, на все життя залишається дорогим у серці. У хвилини радості й печалі пташкою надій злітає з наших уст, тамує біль.
        “Уклін тобі, тобі пошана, в цей день святковий, люба мама!” – таку назву мала поетична хвилинка, присвячена Дню матері. Захід відбувся в  бібліотеці-філіалі №6. Бібліотекар  Наталія Янківська  познайомила вихованців групи “Сонечко” ДНЗ №8 з прозовими та поетичними творами про маму. В свою чергу, діти  декламували вірші, співали пісні та розповідали про своїх матусь.
        З вуст дітлахів звучали слова подяки та любові рідним матусям. Свято, проведене у бібліотеці, було для дітей особливе, адже восени вони прийдуть сюди  вже як першокласники, а не вихованці дитячого закладу.

  Надія Гаврилова, завідувачка бібліотеки-філіалу №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше