• День пам`яті та надії

  Вони у битві чесно полягли,
  А іншого – ні вибору, ні змоги.
  Вони загинули. Але перемогли,
  Бо віддали життя для Перемоги.

        Минають роки, відлітаючи у вічність... Все далі і далі відходять від нас грізні і важкі часи Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам`ять про тих, хто ціною власного життя захистив нашу країну від гітлерівської агресії.
         Година пам`яті «Пам`ять серця, пам`ять сивини, пам`ять тих, хто не прийшов з війни» відбулася у бібліотеці-філіалі №6. Це лише часточка великої данини пошани полеглим. Читальна зала філії була переповнена, тут зібралися учасники та діти війни, вихованці ЗОШ №23, учні 4-А класу (кл. керівник Н.О.Гладка). Присутні з хвилюванням слухали розповіді про ті страшні воєнні роки, по щоках текли сльози, коли звучали пісні “День Перемоги”, “Катюша”, “Смуглянка”. Діти вручили гостям листівки-вітання, виготовлені власноруч. Хвилиною мовчання була вшанована пам`ять загиблих героїв.
        “Хочеться зібрати всі квіти землі і покласти їх до ніг ветеранів, подякувати за той подвиг, який дав надію на мирне життя та на світле майбутнє. Нехай же білим голубом лине у вись глибока сердечна вдячність тим, хто подарував нам щастя відчути мирний, щасливий весняний подих Перемоги. Хай же весна 1945 року іде і несе світлу радість на своїх крилах –  радість Перемоги”, – такими словами завершила годину пам`яті зав. бібліотекою-філіалом Н.М.Гаврилова, звернувшись до присутніх.

  Людмила Романюк, бібліотекар ф. №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше