• Бібліотека №6 - «Азалія» - ЗОШ №23

        В бібліотеці №6 відкрилась виставка творчих робіт членів зразкової студії петриківського розпису «Азалія» (керівник Л.М.Красніцька-Луцик). Всі учасники виставки є активними користувачами бібліотеки. Дітей об`єднує любов до книги і малювання.
        Вихованці 4-А класу ЗОШ №23 (кл. керівник  Н.О.Гладка ) є частими гостями масових заходів бібліотеки. Сьогоднішній захід був особливий. Читальна зала бібліотеки перетворилась у виставкову. Тут представлені роботи Ю.Бозовчук, Е.Шевченко, А.Бращук, М.Ярової та А.Яременко.
        Про роль книги і малювання в житті розповіла  керівник гуртка Людмила Красніцька-Луцик і провела майстер-клас з нової техніки декоративно-ужиткового мистецтва – айріс фолдінг. Діти робили закладки до книг, малювали героїв улюблених творів, згадували приказки, прислів`я, загадки та вислови про книгу.  
        Методист ЦТДЮ «Соняшник» Л.П.Боблояка вручила дітям грамоти  за активну участь у конкурсній діяльності, а класному  керівнику – Подяку від адміністрації ЦТДЮ «Соняшник». Свято закінчилось піснею «Про Україну» у виконанні А. Костини.
     

                                             Надія Гаврилова, зав. бібліотекою №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше