• “Поезія – це завжди неповторність…”

      19 квітня у Центральній бібліотеці Білоцерківської міської ЦБС вдруге відбувся міський конкурс читців-декламаторів на краще виконання творів Ліни Костенко.
      Понад 30 учасників, учнів та студентів,  майстерно і натхненно читали поезії відомої поетки.
      Особливо вразила  восьмикласниця ЗОШ №17  Юлія Скрипченко, яка виразно, емоційно і з великим артистизмом прочитала уривок з безсмертної поеми «Маруся Чурай».  Юля стала володаркою Гран-прі конкурсу.
      Перше місце у різних вікових категоріях посіли Даша Рой (гімназія №2), Євгенія Москальчук (гімназія №1), Вікторія Мялук і Ярослав Сергієнко (економіко-правовий ліцей), Вікторія Гутник (гуманітарно-педагогічний коледж), Олег Садовський (ТЕК БНАУ).
      Друге  – розділили Анна Нестеренко (гімназія №2), Ангеліна Теплюк (ЗОШ №5), Наталія Костенко (економіко-правовий ліцей) і Анна Гриценко (ЗОШ №11).
      А Наталія Полтавець і Елеонора Шабатин (гімназія №1), Юлія Ханова (ЗОШ №5) та Вероніка Каракой (СЗОШ №1) вибороли третє місце.
       Всім переможцям були вручені дипломи і подарунки від депутатів міської Ради Олександра Марченка, Вадима Кушніра, Леоніда Шалабая, а також від міського  осередку  «Молода Просвіта» та центральної бібліотеки.

       Людмила Чупак, завідувачка  бібліотекою.
       Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше