• Великдень всіх нас на гостини просить...

        Великодні свята бібліотека-філіал №10 зустріла рядом масових заходів.
        У чистий четвер в українській світлиці з учнями 1-Б класу проведено літературно-музичну композицію “На Великдень сонце грає...”. Діти розповідали вірші та легенди про писанки, співали святкових пісень. Ведуча  Ганна Григорівна Нагорна ознайомила маленьких читачів з традиціями українського народу та Великодніми звичаями.
        13 квітня другокласникам ЗОШ № 5 бібліотекарі запропонували годину народознавства “Котилася писанка з гори на долину, прикотилася вона до нас на гостину”, на яку запросили вчителів, батьків, отця Олександра, який розповів присутнім про писанку. Писанки  не лише захищають добробут,  наголосив він,  а є  справжнім витвором народного мистецтва. Діти підготували подарунки у вигляді  писанок, малюнків, віршів.
        Цього ж дня у бібліотеці відкрилася виставка “Великодні писанки – справжнє диво”. На ній представлені роботи учнів ЗОШ №5 та роботи вихованців ДЮК “Олександрія”. На відкриття виставки з подарунками для дітей завітав депутат мікрорайону Орєховський Олександр Петрович, який  разом із завідувачкою бібліотеки Ганною Григорівною відзначили роботи п`ятикласників Альони Денисенко, Ані Забіло, Катерини Рибалко (3-А клас), восьмикласників Влада Почиваліна та Леоніда Підгорного. Сподобались  писанки Владислава Грищенка (1-Б клас), Андрія Захарчука (2-Б клас), Ігоря Макова (7-Б клас), Поліни Мамієвої (3-Б клас), Ані і Саші Левчуків (1-Б клас).

  Людмила Туткевич, зав. філіалом №7.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше