• Оновлена бібліотека

    Як приємно спілкуватися з бібліотекарями, однодумцями, цінителями книги, вибирати потрібну літературу, працювати в затишному й світлому читальному залу бібліотеки №5 міста Біла Церква.
    Оновлене після перепланування й капітального ремонту чисте, естетично привабливе приміщення бібліотеки як магнітом притягує до себе найменших читачів бібліотеки: дошкільнят та учнів початкової школи. Зручне розташування, безпечне місцезнаходження книгозбірні сприяють тому, що непосидючі чомусики по два-три рази на день забігають погортати нові дитячі журнали, заглянути в енциклопедії й довідники, почитати цікаву казку чи підібрати додатковий матеріал до уроку. Серед таких юних читачів Міщенко Настуня, Фартушна Аліна, Міськова Іринка, Альошин Олексій та багато-багато інших. Гарно працюється в бібліотеці й старшокласникам та студентам, які сприймають читальню як свій рідний дім, бо з дитинства бібліотечна книга допомагала їм долати сходинки знань й підніматися духовно Кучеренку Віталію, Водьку Артему, Задорожній Олені, Скибі Дмитру.
    Справжньою розрадою для читачів-пенсіонерів стала рідна бібліотека. Тут не тільки підберуть потрібну книгу, а й вислухають, підтримають, дадуть пораду, ознайомлять з новинками літератури, прочитають свіжу газету, допоможуть розібратися в складному питанні, що дуже важливо для самотніх людей. “Ми приходимо в бібліотеки, щоб обмінятися думками про прочитане, щоб поділитися своїм досвідом”, - говорить активна читачка Швець Жанна Омелянівна.
    Взагалі бібліотека обслуговує більше 1500 читачів і всі тут знаходять потрібне для себе. Завідуюча бібліотекою Мацюк Н.Д. та бібліотекар Яскевич І.М. завжди коректно, толерантно й люб’язно обслуговують кожного відвідувача. У дні канікул тут особливо гамірно: бібліотеку відвідують цілими класами.
    Приміщення бібліотеки стало тісним для всіх бажаючих одночасно зібратися на літературний вечір чи дебати, на обговорення книги чи зустріч з письменником та ще й з 1968 року в бібліотеці не проводилося капітального ремонту. При переплануванні гуртожитку “Мир” міська влада знайшла змогу виділити додаткову площу для бібліотеки. Всі читачі зраділи такій звістці, але потрібен був капітальний ремонт. І ось після декількох місяців незручностей при обслуговуванні (бібліотека не переставала обслуговувати читачів і під час ремонту) книжковий дім знову гостинно розкрив двері перед своїми читачами.
    Приміщення розширено, створено гарні умови для обслуговування читачів, для роботи в читальному залі. І все стало можливим при підтримці нинішнього мера В.П.Савчука (тоді ще заступника міського голови), який особисто контролював хід ремонтних робіт та працівників КП “Білоцерківський домобудівельний комбінат” (генеральний директор А.Г.Дрофа – Заслужений будівельник України), будівельної фірми “Екобуд” (директор М.П.Роман). Депутати міської Ради попереднього скликання: керуюча Білоцерківським відділенням банку “Аваль” Л.А.Шевченко та О.В.Вакуленко – заступник керуючого Білоцерківським відділенням Промінвестбанку також надали благодійну допомогу в придбанні бібтехніки та оформленні приміщення бібліотеки.
    Не відмовили нам у допомозі й Л.Б.Дригало – генеральний директор ПП “Дригало”, голова Міжнародного благодійного фонду “Наша спадщина” та адвокат Т.М.Гаркавенко, за що їм вдячні всі читачі бібліотеки №5.
    Допомагали відремонтувати свою бібліотеку й скоріше навести в ній лад активні читачі: Альошина Олена, Володимир Білан, Дзюбенко Марина, Кропотова Неля Іванівна та Швець Жанна Омелянівна. Не стояли осторонь і бібліотекарі міських бібліотек. Усім їм велике спасибі за підтримку, поради, допомогу.
    І тепер оновлена бібліотека чекає на книголюбів.

  Т.Г.Біла – зав. відділом методичної та бібліографічної роботи Білоцерківської міської ЦБС  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше