• Свято пісні в бібліотеці

        4 квітня у центральній міській бібліотеці на зустріч з читачами була запрошена творча група “Пам`ять”, яка діє при Білоцерківській  районній Раді ветеранів України та воїнів-афганців з 2008 року.
        Керівник групи Віктор Рудий, воїн-афганець, голова районної ветеранської організації розповів про “Пам`ять”, її концертну діяльність і подарував слухачам пісні про материнську любов і синівську звитягу та відданість Батьківщині.
        Присутні, члени клубу “Водограй” зі сльозами на очах слухали дорогі серцю кожного “Венский вальс”, “В лесу прифронтовом”, “Письмо”, “Весна на Заречной улице”, “Вальс-бостон” у виконанні ветеранів  Збройних сил України Віталія Бількевича, В`ячеслава Макарчука і Бориса Вітенка.
        Особливо розчулив спів воїна-інтернаціоналіста Анатолія Федоренка, який під власний акомпанемент на гітарі, виконав афганські пісні.
        Година пролетіла непомітно, але слухачі ніяк не хотіли відпускати співаків, просили виконати на замовлення улюблені пісні, співали разом з ними. Зустріч стала святом пісні і даниною пам`яті мужнім хлопчакам, які залишилися на гарячій афганській землі навічно.

      Людмила Чупак, завідувачка бібліотекою.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше