• З книгою в канікули – сумувати ніколи

        Кожного року у березневі дні канікул проводиться Всеукраїнський тиждень дитячого читання «Світлішає на світі, коли читають діти». За традицією нашої книгозбірні розпочався він з бібліотечної служби новин «З книгою в канікули – сумувати ніколи», коли бібліотекарі інформують учнів та класоводів ЗОШ№15 “що?”, “де?” і “коли?” буде відбуватися у селищній бібліотеці.
        Для дітей молодшого шкільного віку створений бібліотечний куточок веселого настрою “Той, хто книжок не читає, той у космос не літає”, презентовано виставку оригамі “Паперова симфонія”  Владика та Стасика Поліщуків, виставку пластилінових мініатюр Дар`ї Синицької “Пластилінові вусаті, сіро-буро-рудуваті”, які із захопленням відвідали не лише ровесники юних митців, а й дорослі читачі нашої книгозбірні.

        Цікавою для п`ятикласників стала віртуальна виставка рейтингових дитячих книг “Найкращі друзі – книги, книги, книги” та тематична полиця “За знаннями – у книжковий світ”, а шестикласникам  сподобався калейдоскоп цікавих фактів “Впізнай героя по портрету”. Цікавою формою роботи для  четвертокласників стало бюро літературних знахідок “Герої цих книжок не за тридев`ять земель”.
        Весело з вихованцями ДНЗ №39 “Барвінок” провели гру-конкурс “Відгадайте без підказки, хто герой цієї казки”, де малюки наввипередки не тільки давали відповіді, а ще мали змогу за п`ять хвилин намалювати вгаданого кумедного казкового героя. Маленькі шанувальники книги разом з бібліотекарями навіть придумали  слоган “Хто такі – питають всі? Книголюби ми малі!”.
        Приємним сюрпризом стала церемонія нагородження. Колектив бібліотеки-філії №3 підготував грамоти та подарунки найактивнішим своїм користувачам.
        Читайте! І хай не буде жодного дня, коли б ви не прочитали бодай однієї сторінки із книги!

  Ксенія Гнуда, завідувачка філії №3.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше