• “Цілющі сили природи”

        Трави і  здоров`я, взаємозв`язок між ними, роль лікарських рослин у житті людини – це  питання, які постійно хвилюють людство. Чергове засідання членів клубу “Фітовітальня” було присвячене саме цій темі.
        Екологічний коктейль “Цілющі сили природи” підготувала і провела провізор Ковалишин Оксана Борисівна. Вона розповіла присутнім про лікувальні чаї, їх властивості та правильність застосовування, а також відповіла на ряд запитань. Усі мали можливість провести дегустацію чаїв з різним складом трав.
        Коктейлі з протеїновим складом запропонувала Олена Ситник, представник компанії “ОРІФЛЕЙМ”.
        Також ми мали можливість спробувати  чай “МАТЕ” – тонізуючий напій з високим вмістом кофеїну, приготовлений із висушеного листя і молодих пагінців падуба парагвайського. Олена заварила чай у спеціальному посуді, що має назву калабас, виготовлений із гарбуза-горлянки. Слухаючи розповідь про Парагвай і насолоджуючись напоєм ми всі подумки “подорожували” з Оленою по цій дивовижній країні.
         Книги представлені на тематичній виставці “У чарівному царстві флори” дадуть змогу читачам краще розібратися у цій темі.

  Людмила Романюк, бібліотекар ф.№6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше