• Вдячні за увагу

        Клуб «Чарівна мить» Академії пенсіонерів, що функціонує при бібліотеці-філії №10 у районі Піонерської за адресою вул. Крижанівського, 8,  висловлює подяку персоналу бібліотеки  та її завідуючій Нагорній Ганні Григорівні за співпрацю, за допомогу у проведенні більшості заходів. Серед наших академістів багато читачів бібліотеки і для них завідуюча не просто бібліотекар, який видає та радить прочитати ту чи іншу книгу, а й сердечна людина, яка у потрібний момент вислухає, дасть життєву пораду,  знайде потрібні слова щоб пожаліти. Треба бути по-справжньому великодушним, щоб так відчувати кожного.

        Нещодавно Ганна Григорівна організувала зустріч з юристом Андрієм Миколайовичем Степурою, який дав відповіді на запитання пенсіонерів, а деякі занотував та обіцяв надати консультацію протягом двох тижнів. Ще бібліотекарі провели Шевченківське свято. Школярі, учасники конкурсу читців, продекламували вірші поета і пенсіонери згадали поетичну спадщину Кобзаря. Наші співачки виконали  пісні на його слова, а потім Ганна Григорівна провела вікторину, присвячену життю та творчості поета. Найактивніші учасники навіть отримали маленькі подаруночки, а головним призом від бібліотеки для переможця у вікторині була книга «Кобзар».          
       Зустріч з відомим письменником, лауреатом багатьох літературних премій,  Почесним громадянином міста Андрієм Дмитровичем Гудимою запам`яталася надовго. Згадували трагічні часи 30-40-х років, нелегкі 90-і минулого століття. Присутні ознайомилися з новими книгами автора, послухали вірші в авторському виконанні.  Знайомство з творчістю Гудими для багатьох учасників продовжилось і вдома, адже вони вирішили  прочитати його книги, які взяли у бібліотеці.
       Тижнем пізніше у клубі «Чарівна мить» проводився захід, присвячений весняному сонцестоянню по темі «Рослинний світ у житті українців».  Розповідь про квітники Людмили Миколаївни Кликової, керівника школи ландшафтної творчості «Оранта», яка на наше запрошення приїхала із столиці, зворушила жіночі серця. Надія Іванівна Кравець прочитала  лекцію про дерева, які ростуть у нашій місцевості, а потім відбулося справжнє «Поле чудес», присвячене квітам із призами, сміхом та позитивними емоціями. Ганна Григорівна Нагорна зачитала легенди про квіти. Після заходу ми ще довго стояли на вулиці біля бібліотеки і думали, як цю територію прикрасити клумбами, щоб влітку вони милували очі. Ось так ми і живемо, цікаво і наповнено, дякуючи Благодійному фонду Костянтина Єфименка, який створив Академію пенсіонерів і підтримує її роботу фінансово, та бібліотекам, які  по-справжньому нам допомагають.                   
  З повагою, координатор клубу «Чарівна мить»
                      Академії пенсіонерів  Ірина Гуральник.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше