• Симфонія паперу

        Канікули… Канікули – це дійсно чарівне слово. Воно змушує сильніше битися дитячі серця. Воно милує слух, воно пробуджує спогади про поїздки та екскурсії, про нові знайомства та нових друзів. Воно розбурхує уяву, викликає приємні емоції та спонукає до дій.
        Ось і прийшла пора таких жаданих весняних канікул. То чим же знаменні весняні канікули 2012 року?
        З 26 березня розпочалося свято юних шанувальників книги – Всеукраїнський тиждень дитячого читання “Світлішає на світі, коли читають діти”. У бібліотеці-філії №3 тиждень розпочався виставкою оригамі, яка проходить під гаслом “Читай! Фантазуй! Твори!”. Активними учасниками виставки стали брати Владислав та Станіслав Поліщуки, учні  молодшого шкільного віку СЗОШ№1, які із задоволенням представили свої роботи.
        “Наша бібліотека, – сказала  завідувачка Гнуда Ксенія Петрівна, відкриваючи виставку, – працює за програмою “Нове й передове з газет та журналів” і має досить багато корисної  та цікавої інформації, яка здатна задовольнити найвибагливіші смаки читачів та спонукати до творчості дітей. І ми робимо все, залежне від нас, щоб сприяти пробудженню та розвитку талантів у школярів, дарованих їм Матінкою-природою”.
        Брати Поліщуки є активними користувачами нашої книгозбірні. З особливою цікавістю вони читають часописи “Юний технік”, “Жасмин”, де доступно і цікаво описані майстер-класи по техніці оригамі. “Паперове мистецтво” так захопило хлопців, що вони почали відвідувати гурток “Оригамі” станції юних техніків. Вони опанували техніку модульного оригамі, техніку Кірікомі та чистого оригамі. І в результаті з-під їхніх вправних рук народилися білосніжні лебеді, замріяний сніговик, різнобарвні метелики та бабки, весняні квіти, чудернацькі тварини та незвичайні геометричні фігури. Всі ці мистецькі вироби милують око і викликають щире захоплення талантами юних умільців.

  Наталія Сахно,  читачка бібліотеки-філії№3.


  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше