• Перше весняне свято

        Перше весняне свято – Жіночий день 8 Березня у клубі “Водограй” “Академії пенсіонерів”, що діє у Центральній міській бібліотеці святкували весело і цікаво.
        Цього разу гостями наших жінок золотого віку були студенти ДНЗ Білоцерківського професійно-технічного училища ім.П.Р. Поповича, які разом зі своїми художніми керівниками, викладачем фізики Мариною Іванівною Василенко та заслуженим працівником культури України Анатолієм Васильовичем Воробей, завітали зі святковим концертом.
        Коли задовго до свого виступу хлопці вокального ансамблю “Козаченьки” проводили репетицію у бібліотеці, то всі відвідувачі залюбки прислухалися до їхнього співу. Таким чаруючим він був. Могутнім, злагодженим чоловічим двоголоссям повнилося приміщення бібліотеки.
        І ось хвилююча мить виходу на сцену, перші музичні акорди і полинула щира українська пісня і полонила душі слухачів. Одна пісня змінювала іншу, хвилювання співаків вгамувалося, а живі очі жінок сяяли то усмішкою-радістю, то легеньким сумом-спогадом і навіть дружні оплески не могли перервати єднання вихованців і слухачів на рівні сердець.
        Пісенні дарунки змінюються художнім читанням віршів Тараса Шевченка у виконанні переможця міських конкурсів читців-декламаторів Андрія Кандиби та його друзів по навчанню – про жінку-матір, жінку-кохану.
        Ляшенко Діана, єдина дівчинка, серед чоловічого гурту, заспівала “Молитву мамі”, а Сергій Сорока порадував присутніх майстерним виконанням музичних творів на акордеоні.
        Окремо слово хочеться сказати про Марину Іванівну Василенко, небайдужу й чарівну жінку, яка докладає багато зусиль для духовного зростання своїх вихованців. Скільки її знаємо, вона завжди у клопотах про творче становлення студентів, їх культурно-освітній рівень. Ось і цього разу вона, будучи ведучою концерту, з великою повагою і любов`ю  представила учасників концерту і знайшла для кожного юного артиста найтепліші і найщиріші слова. А ще напередодні свята пані Марина провела анкетування у молодіжному середовищі з метою виявлення ставлення хлопців до своїх мам і зачитала декілька висловів. Наведу їх і я: “Моя мама – єдина мені рідна людина. Коли я чую її ніжний голосок, у мене додається сили жити і радіти. Вона завжди буде у моєму серці” (Віталій Поночовний). “Моя мама – гарна господиня, подруга і радник по життю. Вона підтримує у важкі хвилини і я буду вдячний їй все життя. У мами очі такі гарні, як озерця джерельної води, лагідні і теплі. Мама виховує нас одна. Вона найдорожча для мене людина у світі” (Євген Комаренко). “Моя мама для мене – неначе сонце серед сірого неба. Одним поглядом вона розуміє всі мої думки і тривоги. Мама – це найбільше щастя для мене” (Ігор Товстенько).


                                                                                                                                                        Тетяна Біла.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше