• Музикотерапія в бібліотеці

        Протягом багатьох століть музика для людини була джерелом насолоди і засобом самовираження. Але не всі знають, що музику здавна застосовували у медицині для боротьби з різними хворобами у багатьох народів. Ще у Біблії згадується цілюща сила музики: царю Саулу, який страждав на розлади психіки, дуже допоміг Давид своєю грою на арфі. Вібрація звуків створює енергетичні поля, що впливають на кожну клітину нашого організму, людина «поглинає музичну енергію» і вона нормалізує ритм нашого дихання, пульс, артеріальний тиск, температуру, знімає м`язове напруження.  Правильно підібрана мелодія благотворно впливає  на хворих людей і прискорює їхнє одужання.

        Як лікуватися музикою членам клубу «Фортуна», який вже 12 років працює у центральній міській бібліотеці, дуже цікаво і пізнавально розповіла  викладач школи мистецтв №3  Ольга Бесклінська.  Всі присутні  отримали велику насолоду від віртуозного виконання  викладачем музичної школи №2 Світланою Томашевською безсмертних творів Моцарта, Баха, Лисенка і прекрасного співу її учениць, юних лауреатів Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Чепченко Наталії та Ковальчук Юлії.
        Учасники заходу не тільки насолоджувалися  музичними творами, а й милувалися  чудовими  картинами і рушниками  майстринь-вишивальниць Наталії Малькової та Ірини Сергеєвої, які своїми високопрофесійними витворами довели,  що, не менш ніж музика, лікує і збагачує людину вишивка, рукоділля та інші народні промисли. 
                      Людмила Чупак,  завідуюча бібліотекою.
   
      Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше