• Бібліотека сімейного читання

        Бібліотека №9 стала для жителів мікрорайону осередком культури та дозвілля. За сприяння Благодійного фонду К.Єфименка нещодавно був створений клуб “Сузір`я” Академії пенсіонерів, координатором якої виступає Тетяна Сулейманова, бібліотекар І категорії. Для активних та ініціативних людей “золотого” віку, академія стала центром духовного спілкування. За час існування клубу проведено багато різноманітних заходів. Корисною і цікавою була бесіда зі священнослужителем отцем Валерієм, який дав відповіді на багато запитань присутніх. Зустріч з молодим талановитим місцевим поетом Костянтином Мордатенком запам`яталася своєю неординарністю. Правова зустріч-консультація відбулася 15 лютого з юристами міського центру правової інформації і консультації Молочановою М.Г. та Баньківською Т.О.

        Вже традиційним стало проведення кожного місяця Дня іменинників. Нещодавно вітали лютневих іменинників. які святкували день народження цього місяця. Щирими оплесками “академіки” зустрічали виступ вокального ансамблю “Калина” нашої ЦБС (худ. кер. О.Давиденко), який завітав привітати винуватців свята. Жіночки, а їх переважна більшість у клубі, із задоволенням підспівували та щиро аплодували  ансамблю бібліотекарів. Крім того, вівторок став Днем рукодільниць. Щотижня майстрині збираються, щоб ознайомитися з новими технологіями шиття, в`язання, вишивки, а також поділитися власним досвідом.
        У планах клубу “Сузір`я” – виставки власних виробів, творчі зустрічі, свята, розваги та багато інших цікавих масових заходів.
   

  Катерина Волинець, зав. бібліотекою №9.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше