• Найрідніша наша мова

        Щороку 21 лютого народи нашої планети святкують День рідної мови. Це незвичайне свято і відзначають його по-особливому. У цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже вона – великий скарб народу.
        Мову не вигадаєш, не витвориш за рік чи два. Вона твориться віками, тисячоліттями. І творить її весь народ. Мудро чинить той народ, який вчиться рідної мови у дідів-прадідів, розмовляє нею, пише, співає, думає і, звичайно ж, передає її своїм дітям й онукам.
        Про красу і багатство української мови можна розповідати дуже багато, бо вона мелодійна і м`яка, дивна і чарівна, милозвучна і лагідна. А ще вона рідна нам, бо живемо ми в Україні, на рідній землі і повинні розмовляти державною українською мовою, добре знати її. Про це дізнавалися учні 3-Г класу ЗОШ №21 (класовод Козілецька Т.Ф.) з розповідей бібліотекарів філіалу №6.
        Розпочала захід Жолудь Марина віршем “Українська мова”. Вірші про мову Т.Шевченка, Д.Білоуса, Г.Бойка декламували третьокласники, пригадували прислів`я і приказки, відгадували загадки.

  Наталія Янківська, бібліотекар філії №6.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше