• Журнальні спокуси зими або Читання із задоволенням

        Погодьтеся, що читати можна не лише книги, а й журнали. Саме вони допомагають нам відчути подих сучасності, завжди бути у самому епіцентрі подій, знайти цікаве і пізнавальне, що хвилює розум і серце, відповісти на найкаверзніші запитання, підвищити ерудицію.
  Багатим і різноманітним є  журнальний барвограй бібліотеки-філії №3. Ми передплачуємо близько 46 назв. Кожен часопис має своїх шанувальників. З 2009 року наша книгозбірня працює за цільовою програмою «Нове й передове з газет та журналів».
        Маленькі вертуни і відчайдухи, володарі неймовірних запитань  мають чудову нагоду прочитати казки, легенди, повір`я, розгадати кросворди, проявити свої таланти. А надає їм цю змогу журнал «Куля». Зробити ляльку-мотанку, виготовити у домашніх умовах сувенірний рушничок, приготувати свій кулінарний шедевр, зав`язати краватку сімома способами – всього цього  навчить видання.
        Панночки-читачки залюбки поринуть у веселковий світ знань, краси, фантазії разом з журналом «Жасмин». Часопис допоможе відкрити сучасним дівчаткам всі можливі таланти, ще й цікаво розважить. Кожен номер – збірник оригінальних ідей. Він навчить виготовляти казкове мереживо української витинанки, опанувати мистецтво бісероплетіння, декупажу, квілінгу, карвінгу,  кардмейкінгу, терра-білдінгу, орігамі.
        Якщо ви маєте домашніх улюбленців, то журнал про них – «ЗооДруг».  Породи, догляд, здоров`я, виховання, адреси клінік і аптек, яскраві фотомоменти – все це є у часописі.
        Ви не повірите, що журналу «Дніпро» – 85! А він такий сучасний, такий яскравий і креативний, вірний своєму покликанню – пише українською, відкриває і плекає молоді таланти.
        Читайте, шукайте і знаходьте все для себе у цих періодичних виданнях!

  Олександра Дишлева, провідний бібліотекар бібліотеки-філії№3.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше