• Читацькі об`єднання у бібліотеці №8

        Сучасні користувачі, завітавши до бібліотеки, бажають не тільки ознайомитись з новинками літератури, але й поспілкуватися один з одним. Багато з них мають спільні інтереси і захоплення.
        Саме це помітили бібліотечні працівники філіалу №8 і створили гуртки за інтересами.
        Провідний редактор В.Тимошенко об`єднала любителів шахів у гурток “Білий кінь” і тепер користувачі, які раніше цікавились книгами про шахи, мають змогу почитати літературу по темі та пограти в шахи.
  Провідний бібліотекар Г.Іванова об`єднала любителів в`язання у гурток “Чарівний клубочок”. Майстрині радяться одна з одною і на практиці опановують новий узор чи фасон в`язання. 

        Такі об`єднання у книгозбірні сприяють тому, що читачі розкривають свої таланти і захоплення, а працівники пропонують літературу за їх інтересами.
         Багато користувачів виявили бажання об`єднатися у нові гуртки. Наше завдання підтримати читацьку ініціативу, проявляти максимум уваги до відвідувачів бібліотеки і дати їм змогу реалізовувати себе. Такі гуртки, це вдала форма диференційованої роботи з різними групами читачів по задоволенню їх читацьких потреб і організації інтелектуального спілкування.


  Ніна Пругер, зав. бібліотекою №8.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше