• Хочу читати

  Читачі міської бібліотечної системи беруть участь у Вуеукраїнському конкурсі “Хочу читати”, який організували дитячий журнал “Пізнайко” та Національна бібліотека України для дітей. У конкурсі беруть участь діти віком до 12 років, які є читачами бібліотеки.
  Проходить конкурс з 15.04 по 28.10.2005. Переможцем може стати кожен, якщо:
  1. Прочитає найбільшу кількість книг з бібліотеки.
  2. Занотує в свій читацький щоденник короткі враження від прочитаних книг.
  3. Напише найоригінальніше продожвення своєї улюбленої книжки.

  Переможці конкурсу поїдуть до Києва з екскурсією та візитом до Національної бібліотеки України для дітей, а також матимуть річну передплату на комплект журналу.
  Конкурс “Хочу читати” стартував в усіх бібліотеках міста розгорнутими ілюстрованими виставками “Хто “Пізнайко” наш читає, той про все на світі знає”, де представлені журнали, поробки юних умільців, юних художників, найцікавіші фото з життя активних шанувальників книги.

  Нещодавно бібліотекарі провели перезентацію журналу “Пізнайко”. Більше 300 юних читачів прийшли в Будинок органної та камерної музики, щоб зустрітись з своїм улюбленцем – Пізнайком. Гості з КиєваЮ а саме: редактор журналу “Пізнайко” О. Буланна, провідні спеціалісти Національної бібліотеки України для дітей Н.Школа, П. Красножон, розповіли дітям про конкурс та про те, хто, де і як створює журнали.
  Талановиті читачі Саша Корнієнко і Костя Бачинський були господарями – ведучими свята. З вуст учнів гімназії №1 прозвучала чарівна “Привіталочка”; Саша та Наташа Кириленки, Аня Бойко, Юля Стариченко вітали гостей музичними творами, а шестирічна читачка Валерія Марчук прочитала свій улюблений вірш. Діти малу змогу поспілкуватися з Пізнайком, пограти в ігри, вивчити лічилки, а ще отримати сюрприз – подарунок від Пізнайка.
  Детальніше про умови конкурсу запрошуємо ознайомитись у дитячих бібліотеках міста.

  В.Шлапацька – завідуюча бібліотекою №1 для дітей  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше