• Знайомтеся – молодий літератор Віктор Осипенко та його перша книга Знайомтеся – молодий літератор Віктор Осипенко та його перша книга

         21 січня у читальній залі Центральної бібліотеки відбулася презентація першої книги молодого автора Віктора Осипенка “Гріш ціна”.
        Ведуча заходу – директор ЦБС Раїса Григоренко привітала літератора із народженням книги, пригадавши його цікаві та неординарні статті під час роботи журналістом та побажала натхнення і творчих успіхів.
        У заході взяли участь працівники книгозбірень міста, читачі, представники місцевих ЗМІ, письменники-краяни, творча інтелігенція.
        Як з`ясувалося, книга не залишила байдужим нікого, хто встиг її прочитати. Думки висловлювалися різні, інколи геть протилежні. Своїми враженнями поділилися: завідувачка бібліотекою-філією №3 Ксенія Гнуда, бібліотекар першої категорії ЦБ Ольга Соломаніна, завідувачка філіалом №8 Світлана Хмільова. Виступаючі зауважили, що книга має багато суперечностей, але за словами читачів, захоплює “дуже хвацько закрученим сюжетом”. Багато хто сподівається на продовження твору, де на героя чекає краща доля.
        Привітати Віктора Осипенка завітали колишні колеги-журналісти. А присутній на заході білоцерківський казкар Олексій Зоредар, запитав про подальші творчі плани.
        Автор щиро подякував учасникам презентації за теплі слова і привітання та відповів, що планує й надалі писати книжки, поки вистачить сил та натхнення.      
        Презентація закінчилася автограф-сесією, під час якої усі бажаючі мали змогу придбати книгу молодого білоцерківця.

  Олена Бульда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше