• У пошуках глибин і гармонії

        19 січня 2012 року у бібліотеці-філії №3 відбулося відкриття виставки картин та ілюстрацій художника-краянина, члена Національної спілки художників України, Жарка Олександра Анатолійовича.
        Народився Олександр у Білій Церкві. Після навчання у середній школі №7, вступив до Київського художньо-промислового технікуму, який закінчив з червоним дипломом. У 1987р. вступив на графічний факультет Української академії мистецтв. Член Національної спілки художників України з 1994 року.
        Не полишаючи образотворчого мистецтва з 2003р. митець успішно працює в галузі архітектури та дизайну, маючи реалізовані об`єкти та відзнаки на багатьох архітектурних конкурсах. Роботи художника знаходяться у державних установах, приватних колекціях в Україні і за кордоном.
  Читачі та гості бібліотеки-філії №3 з цікавістю спілкувалися з талановитим митцем, ім`я якого занесене до Золотого фонду нашого міста. Роботи художника вражають своєю неповторністю і розмаїттям. Привертають увагу картини присвячені улюбленим куточкам Білої Церкви, а гравюра храмового комплексу с.Буки надихає на спогади про це чудове місце.
        У творчому доробку майстра є поліграфічні роботи: ілюстрації до книг В.Дідківського, П.Розвозчика, дитячих казок, оформлення першого номеру журналу “Біла Церква – вчора, сьогодні, завтра”, святкові листівки. На виставці представлені логотипи, емблеми, геральдичні герби, знаки, календарі, етикетки, а також реклама, об`ємно-просторові рішення (інсталяції, інтер`єр) та сценографія святкових подій.
        Вітаючи талановитого художника з відкриттям виставки, завідувачка філії №3 Гнуда Ксенія Петрівна побажала йому побільше вражень і емоцій, натхнення на нові творчі звершення, а головне – здоров`я й оптимізму.

  Леся Кравчук, бібліотекар філії №3.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше