• Дім, де є місце всім

         Під такою назвою в центральній міській бібліотеці відбулося чергове засідання клубу “Сільвія”, членами якого є малозабезпечені та багатодітні родини. Цього разу гостями “Сільвії” була велика дружна родина Будинку сімейного типу Зінаїди Дмитрівни та Петра Степановича Бондарів. Ця сім`я по праву може вважатися прикладом родинного щастя, взаємопідтримки та злагоди.
        Ось уже 7 років щасливі батьки і діти проживають у селі Ленінському, що на Сквирщині, у 5 будиночках, облаштованих власними зусиллями. Утримують велике господарство: 2 гектари землі, 4 корови, майже сотня свиней, близько тисячі курей. Дають всьому цьому лад батьки і повнолітні діти. Зінаїда Дмитрівна та Петро Степанович зараз виховують 18 дітей, 11 з них неповнолітні. Найменшій Зіночці третій рік. 
        Мама щиро поділилася з присутніми здобутками, радощами та проблемами своєї великої сім`ї, з любов`ю розповіла про кожну дитину.
        Дітки підготували чудовий концерт – зворушливо читали вірші, співали пісень, насамкінець хором виконали  “Гімн родини Бондарів”:

      “Родина Бондарів –  гніздечко радості й тепла,
       Родина Бондарів – це наші дужі два крила…»
       Розчулені члени клубу “Сільвія” довго не хотіли відпускати дорогих гостей. Виконуюча обов`язки директора ЦБС Раїса Григоренко та завідувачка бібліотекою Людмила Чупак щиро подякували сім`ї Бондарів за теплу зустріч, побажали всім здоров`я, всіляких гараздів, успіхів на життєвих дорогах та подарували дітям підбірку книжечок і солодощі.

  Любов Вилегжаніна, провідний бібліотекар ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше