• Поезія яскравих кольорів у вишиванні та в`язанні

  Майстер – клас у бібліотеці-філіалі №1. 

       Сонячного січневого дня до дитячої бібліотеки №1 завітали люди закохані у вишивання та в`язання. Дівчатка, учениці 5-7 класів ЗОШ №1, які навчаються у гуртку “Рукодільниця”, прийшли до бібліотеки разом із своїм керівником – учителем обслуговуючої праці Ліснічук В.С. Деякі нещодавно зацікавились рукоділлям, а ось три п`ятикласниці – Катя Зінченко, Ліля Коваль та Анжела Голубець вже не один рік працюють у гуртку, виготовляють своїми руками сувеніри, обереги.
         У бібліотеці на юних рукодільниць чекала цікава зустріч із досвідченими майстринями. Одна з них, Аліна Віталіївна Пастовенська розповіла дівчаткам про історію в`язання, поширення його в Україні. На виставці у читальній залі можна було побачити її роботи, прекрасні в`язані вироби – дитячий одяг. Аліна Віталіївна в`яже для себе і своїх доньок. Одну з найновіших робіт мами продемонструвала другокласниця Христинка – чудовий теплий светрик, прикрашений синичкою та сніжинками.
       
        Вишивальниця Олександра Олександрівна Михайловська показала дівчатам свої гарні яскраві роботи. Весільні рушники для сина, картини “Груші”, “Самотній вовк” вишиті хрестиком.
        Юні рукодільниці пробували в`язати гачком і спицями, цікавились секретами вишивок.
        Бібліотекарі Тарасенко М.В. та Кузьмінська Л.Н. ознайомили дітей з журналами, у яких можна знайти нові картини та візерунки для вишивання та в`язання.
        Ось так, від мами й бабусі, від досвідчених майстринь передаються дівчаткам давні традиції рукоділля.

                       Ткачук В.М., провідний бібліотекар ф.№1.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше