• Рівняння - на директора

  Центральна бібліотечна система міста давно співпрацює з педагогічним та студентським колективами технолого-вкономічного коледжу Білоцерківського державного аграрного університету. І ця співпраця - на загальну користь. Студенти коледжу беруть активну участь у загальноміських конкурсах читців, присвячених творчості Тараса Шевченка, Олени Теліги, інших письменників та поетів. На відзначенні Дня Перемоги, Дня міста, свята квітів вони завжди стають призерами і переможцями. Стало традиційним проведення презентацій книг, журналів у літературній вітальні центральної бібліотеки зі студентами різних курсів коледжу. З молоддю навчального закладу часто зустрічаються діячі культури, письменники Білої Церкви А.Кульчицький, А.Гудима, В.Іванців, Т.Шарова, Т.Павленко, А.Гай та інші.
  Необхідно відзначити і той факт, що студенти самі стають учасниками літературних свят, вечорів поезії, краєзнавчих годин, готують літературно-музичні композиції і виступають з ними перед творчою інтелігенцією міста. Впевнено тримається на хвилі піднесення команда кмітливих і винахідливих коледжу "Титанік". Є сподівання на те, що колектив, який тримає перше місце серед команд навчальних закладів області, не зіткнеться з холодним айсбергом байдужості до творчості молодих.
  Не буде перебільшенням стверджувати, що у досягненнях з навчально-виховної роботи значна частка належить директору коледжу Л.П. Лендрик, завдяки її компетентності, енергії, вмінню налагодити будь-яку справу, організувати педагогічний колектив на виконання поставлених завдань, Людмила Павлівна завжди підтримуе ініціативу інших, сама часто виступає з цікавими починаннями. Як педагог, вона вміє розмовляти як з викладачами, так і з студентами, завжди уважно вислуховує співбесідника, радиться як директор, сміливо приймає рішення, не перекладає на інших відповідальність за якісь помилки, заздалегідь робить все, щоб їх не траплялось, завжди шукає щось нове, впроваджує у практику навчання передові сучасні технології.
  Достатньо лише побіжного погляду на фасади навчальних корпусів коледжу, щоб зробити висновок: керівник закладу не відстає від вимог часу, докладає неабияких зусиль до того, щоб коледж мав гарний вигляд.

  Т.БІЛА, завідуюча методвідділом ЦБС  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше