• Феномен Євгена Гуцала

  «Що я читаю? Читанку природи
  й апокаліпсис миру та  війни,
   вивчаю хрестоматію народу
   і віршами захоплююсь весни…» , –

        Так писав лауреат Державної премії ім. Т.Г.Шевченка – видатний поет, прозаїк Євген Пилипович Гуцало, твори якого перекладені багатьма мовами світу.
        В його серці  жила віра в те, що добра на землі більше, а світ створений так, що завжди знайдеться той, хто допоможе. За цю віру, за душевність, за любов до людей читачі і цінують творчість Євгена Гуцала.
  18 січня у літературній вітальні центральної бібліотеки відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 75-річчю цього геніального письменника.
        Захід підготували і провели провідні бібліотекарі Маргарита Зубкова і Валентина Шевчук.  Вони розповіли про творчий шлях митця та цікаві факти з його біографії. 
         Члени клубу «Водограй» Академії пенсіонерів з великим задоволенням слухали вірші та уривки з творів Євгена Гуцала, які читали працівники бібліотеки Любов Вилегжаніна, Тетяна Черненко, читачка  Валентина Котенко та учні 7-А класу гімназії №2 Ігор Смирнов і Роман Стратійчук. А  Володимир Трусов потішив присутніх піснею на слова автора.
         Усі бажаючі мали змогу детальніше ознайомитися з творами письменника, які були представлені на книжковій виставці «Цвіт душі мого народу».


  Людмила Чупак, завідувачка ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше