• Василь Герасим‘юк - гість білоцерківців

  У Білій Церкві за ініціативою місцевого Українського товариства російської культури "Русь" та при підтримці відділу культури міськвиконкому відбулися зустрічі з відомим поетом, лауреатом Національної премії ім. Т.Г. Шевченка Василем Герасим‘юком. Одна - у центрі соціальних і культурних зв‘язків, яку відкрив заступник міського голови В.П.Савчук, друга - у Центральній бібліотеці вступним словом про життєвий і творчий шлях гостя виступив його товариш ще з університетських років, член НСПУ Василь Шаров.
  Камертоном до першої зустрічі були пісні про рідну землю лауреата багатьох конкурсів, учениці музичної школи-ліцею №3 Вікторії Івасишиної, у бібліотеці - жіночого ансамблю “Калина” лауреата премії ім. І.С. Нечуя-Левицького.
  Багато віршів поета звучало у виконанні випускниць гімназії №1 Олени Потіхи, Ірини Клименко, їхнього керівника Тетяни Яковенко, бібліотекарів міста Л.Г. Велигжанінової та В. Я. Шевчук. Зачаровано слухали їх у виконанні заслуженого артиста В.О.Репіна.
  Нагадуючи гостю рідний карпатський край, член правління УТРК "Русь" Олександра Молєва виконала пісню "Смереки", а ансамбль проспівав пісню про Карпати.
  Багато віршів, на які так очікували шанувальники поезії, прочитав Василь Герасим‘юк. Довго не відпускала його аудиторія, і тривалий час він відповідав на численні запитання слухачів.
  У залі були присутні завідуючий відділом культури І.А.Михальченко, творча інтелігенція міста на чолі з патріархом української літератури, лауреатом премії ім.Т.Г. Шевченка Віктором Міняйлом, письменники, численний бібліотечний корпус міста і району, журналісти, ті, кому не байдужа літературна творчість. Різних за фахом і за віком - всіх їх об‘єднує любов до красного слова.
  У виступах взяли участь члени НСПУ Галина Гай, Володимир Іванців, Петро Розвозчик, академік О.І. Кононський, а наприкінці з натхненням співав заслужений працівник культури Анатолій Кульчицький. Вела зустрічі член НСПУ, голова УТРК "Русь" Тетяна Шарова. Після зустрічей з переповнених залів виходили люди з просвітленими обличчями, що свідчило про знайомство з дійсно справжнім прекрасним.

  В.ДІДКІВСЬКИЙ, член НСПУ  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше