• Вісник Різдва – Святий Миколай

         19 грудня в актовій залі ЗОШ №15 відбулося фольклорне свято «Вісник Різдва – святий Миколай», яке традиційно проводить для наймолодших своїх користувачів бібліотека-філія №3. Протягом місяця йшла активна підготовка до нього. Учні 1-4 класів писали листи святому, адже цілий рік Чудотворець Миколай спостерігає за дітьми з небес: чи добре поводяться, старанно вчаться у школі, допомагають батькам?
         Самі ж малята і були акторами. Вони постали перед своїми однолітками в образах ангелів, чортенят, хух, сніговиць, туману, інею, Місячного шляху. Вперше діти прочитали Святому  Миколаю свої листи-прохання, розповіли про добрі справи, гарну поведінку... Бо кожен з них знає, кому який гостинчик подарує Чудотворець. Слухняним і чемним – солодощі й подарунки, а бешкетникам – різочку. Отак щороку святий Миколай обдаровує малечу радістю, сіє в їх серцях зернятка добра.
         Дорослі користувачі нашої книгозбірні також отримали святкові вітання від Чудотворця Миколая. З яскравої скриньки вони вибирали солодкий дарунок із щирими побажанням від святого Миколая. Задоволені і вражені читачі на знак вдячності поповнили благодійну карнавку, чим підтримали свою бібліотеку. Ці заходи стали традицією в роботі нашої книгозбірні.
     

  Леся Кравчук, бібліотекар філії №3.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше