• Андріївські вечорниці у бібліотеці

          13 грудня в бібліотеці № 10 пройшли Андріївські вечорниці, на які були запрошені члени клубу “Чарівна мить” Академії пенсіонерів. У цей же вечір вшанували й іменинників Академії, які від Благодійного фонду Костянтина Єфименка отримали подарунки.

           В невимушеній домашній атмосфері “академіки” пригадували звичаї, пов`язані зі святом Андрія, кусали “калиту”, співали, танцювали. Милували око квітчасті хустки та українські вишиванки. Несподіваними і приємними сюрпризами від бібліотеки стали чаруючі пісні від Лариси Кузьмінської – солістки народного вокального ансамблю бібліотечних працівників “Калина”, задушевні мелодії Анатолія Кульчицького, іскрометний гумор Леоніда Гажали. Порадували своїм виступом і члени колективу “Спадщина”, які також є “академіками”, а їх керівник Н.Я.Левченко була однією з іменинниць. Протягом всього вечора звучали поетичні рядки М.О.Постоєвої.
           Члени клубу вдячні організаторам свята: Благодійному фонду Костянтина Єфименка та завідуючій бібліотекою-філією № 10  Г.Г.Нагорній за теплий і радісний вечір, яких так мало у нашому житті та  чекатимемо наступних  зустрічей.

    О.Н.Горбань, І.П.Комісарова,  члени клубу.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше