• Персональна виставка картин Олега Кіндратовича Безвербного

  У виставковому залі центральної бібілотечної системи, що на масиві Леваневського, майже місяць триває персональна виставка картин відомого художника Білої Церкви Олега Кіндратовича Безвербного.
  П‘ятдесят картин... Всі вони присвячені природі нашого міста, нашого краю. Автор веде нас раннім ранком наберег Росі, і ми зачаровані її красою. Але художник розповідає, що річка Рось прекрасна не лише в Білій Церкві. Вона така ж неповторна і в ПилипчІ, і в Томилівці, і біля Яблунівки. . . Разом з художником ми подорожуємо далі і не перестаємо милуватися мальовничою природою у Глибічці, Сидорах, Пустоварівці...
  Побродимо разом з автором "стежками у сільському парку". Потім - у неперевершеній "Олександрії . А далі - опинимося на доріжці, яка в‘ється серед сільських полів і зникає десь далеко - далеко... Помилуємося нашою природою "Після грози", коли "Ранок", коли "Вечір", коли "Туман".., постоїмо і подивимось, як кипить вода біля "Розмитої греблі". Відпочинемо біля розкішної "Верби", біля "Берізки"...
  Ми всі - діти своєї Землі. Вона - наша мати, наша колиска. Ми зобов‘язані любити її і захищати. Наші художники у своїх роботах постійно нагадують нам про це. І серед них - чудовий художник, наш земляк Олег Безвербний.
  Я полистала і почитала записи у Книзі відгуків, що знаходиться у виставковому залі. Відвідувачі персональної виставки розповідають про свої враження і почуття після спілкування з картинами.

  Г.ЧУРИЛОВА. ФОТО В.МЕТАЛЕНКА

  ОСЬ ДЕЯКІ З ВІДГУКІВ.
  "З ваших картин, Олеже Кіндратовичу, струменить і краса природи рідної України, і краса Вашої щирої душі".
  Микола Осика.

  "Ваші картини - це портрети рідної Землі, це портрет рідної
  України, її розкішної природи -яка тепла душа у художника, який зумів передати все це нам. Натхнення, щастя Вам, Олеже Кіндратовичу!".
  Н. Кравець.

  "Ми зачаровані Вашим талантом, Вашою любов'ю до рідної Землі".
  Борис і Ганна Чирви, Валерія Чавченко.

  "Бог створив Землю, а Ви допомогли побачити її такою, якою її створив Бог. Спасибі Вам за це".

  "Ваш титанічний труд блаженну має силу".
  Олена Климчук.

  "Ваші картини всі до однієї прекрасні і випромінюють сильну енергетику природи. Дякую Вам за безцінні шедеври, які Ви даруєте людям".
  Валентина Негрей.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше