• «Життя у світі яскравих відтінків»


  В тобі, мистецтво, у тобі одному є захист…  
                                М.Рильський

         Багата талантами рідна наша Біла Церква. І вже вкотре було доведено, що література та мистецтво гармонійно поєднуються і роблять життя цікавим, багатим на дивні емоційні перетворення.
         Нещодавно в бібліотеці-філії №5 було проведено літературно-мистецький вечір «Життя у світі яскравих відтінків». Творчий вечір складався із трьох частин: художньої, поетичної, музичної та видався різноманітним і багатогранним.
        Цього вечора в малій виставковій залі «Скарб душі» було відкрито нову виставку картин молодих білоцерківських художниць Віталіни Сітало та Антоніни Глаголєвої. Роботи різноманітні за технікою виконання та тематичним змістом, картини динамічні та насичені позитивною енергетикою. Також була відкрита нова виставка фоторобіт Аліни Мілейко під назвою «Карпати…Осінь…». Дівчина полюбляє туризм та подорожі, тому вирішила поділитися із відвідувачами бібліотеки своїми враженнями, які привезла із останнього туристичного походу до славнозвісних Карпат.
        Представили свою творчість слухачам молоді поети. Вірші читала лауреат Міжнародної літературної премії ім. О.Гончара, лауреат молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.Вінграновського, автор збірки «Якби зорі вміли співати» Вікторія Тіщенко, порадували душевною поезією засновниця творчого об`єднання «Масажока» Світлана Варламова та молодий поет Антон Антонюк.
        Музичну частину вечора присвятили гітарі. Майстерність свою показали молоді гітаристи Андрій Кобзар та Олександра Пристенська, чим змусили слухачів поринути у чарівний перелив акордів.
        Закінчився творчий вечір веселою лотереєю із жартівливими призами, а за чаюванням гості мали змогу поспілкуватися та поділитися враженнями від почутого та побаченого.

  Мирослава Янчук, зав. філією №5.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше