• З увагою до інвалідів

         Генеральною Асамблеєю ООН 3 грудня проголошено Міжнародним днем інвалідів. До цієї дати в бібліотеці філіалі №8, що на масиві Леваневського, відбулася зустріч громадських організацій інвалідів «Фенікс», УВП «УТОС» та клубу молодих інвалідів Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді «ВОЛДІС» з представниками партії «Батьківщина», «Народна партія» та адміністрацією ЦБС.
  Були присутні користувачі бібліотеки – учні комп`ютерного лікбезу, читачі та колеги бібліотекарі.
         У дружній атмосфері зустрічі гості від громадських організацій – заступник директора із соціальних питань УВП УТОС Красноштан Любов Віталіївна, голова громадської організації інвалідів “Фенікс” Карпович Ніна Петрівна та куратор “ВОЛДІСа” Бурлак Ніна Сергіївна подякували за увагу і чуйне ставлення до їх проблем, а представники від партій пообіцяли співпрацювати з бібліотекою.
         Друга частина зустрічі пройшла під гаслом «Смійтеся на здоров`я». В ній приймали участь: гуморист, член Міжнародного фонду сатириків і гумористів ім. П.Глазового Леонід Йосипович Гажала та пісенний дует – подружжя Чайки. Доповнили концертну програму і читачі бібліотеки Л.О.Єгорова та Г.П.Гриценко.
         Задоволені гості висловили подяку організаторам зустрічі з побажаннями  на майбутню співпрацю.
   

  Наталія Коробкова, головний   бібліограф філіалу №8.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше