• Пам‘ятати минуле заради майбутнього

  Бібліотеки міста включились у проведення заходів, присвячених 60-річчю Перемоги та пам‘ятних подій Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.
  Діє акція пропагування серед молоді героїчної історії, славних бойових і трудових традицій старшого покоління “Пам‘ятаймо минуле заради майбутнього”.
  Розгорнуті книжкові виставки “Вклонімося, моя Україно, тим людям величним і скромним”, “Славимо День Перемоги й будемо мир берегти”, “З тобою, роде мій орлиний, іду дорогами війни”, “Щоб живі пам‘ятали, нові покоління знали”.
  Проходять вечори-зустрічі з ветеранами війни: “Фронтовими дорогами” (бібліотека №6), “Вони перемогли, і слава їм, і шана” (центральна бібліотека), “Дорогами болю і мук” (бібліотека №10), “Величне слово – Перемога” (бібліотека №2). Загальносистемний день інформації “Спогади : важкі, болючі, дорогі” відбувся у всіх бібліотеках міста.

  6 травня в бібліотеках міста також будуть говорити про війну, Перемогу: “Крізь біль і втрати йшли солдати до тебе, Перемого” - така назва наступного загальносистемного дня інформації.
  Подорож в історію “Обіцяємо: вічно, завжди пам‘ять про вас берегти” відбулася в центральній дитячій бібліотеці. Також тут зустрілись читачі з учасниками війни: «Ми квіти кидаєм під ноги бійцям, що мир несли в наш край”. Загамувавши подих, із серйозними обличчями молодь слухала годину-реквієм: “Пам‘ять серця... Пам‘ять сивини... Пам‘ять тим, хто не прийшов з війни”. Святі хвилини залишаться в серці назавжди.
  Бібліотеки міста виxовують у читачів любов до рідного міста, до незалежної держави, формують патріотичні почуття гордості за старше покоління, що гідно боролось у роки війни.
  Діалог з читачами “Сумує верба над могилою” провела зі своїми читачами завідуюча бібліотекою №2 Р.Ф.Ярмоленко. Її масові заходи завжди хвилюють, викликають почуття обов‘язку, патріотизму, дружби. Вона розповіла про парк Слави, про сотні загиблих у боротьбі за наше місто.

  Акція – пам‘ять “Діти війни” завершить копітку роботу, яку веде Р.Ф.Ярмоленко, збираючи спогади дітей війни.
  Бібліотека №6 підготувала подорож в історію “Була Україна - обпечена рана, хрещатий барвінок не зміг зацвісти”. Бібліотека №8 зібрала круглий стіл “Стежками військових походів”. Зацікавила користувачів бібліотеки №9 виставка – конкурс малюнків “Вічний вогонь”.
  Завжди раді гостям у клубі “Землянка”, що діє в центральній бібліотеці понад 15 років. До 60-річчя Перемоги в клубі відбудеться засідання “Вклонімося великим тим рокам”.

  З. Подовіннікова, гол. бібліотекар ЦБС  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше