• До Білої Церкви завітав Андрій Курков

          24 листопада в читальному залі центральної бібліотеки відбулась творча зустріч з українським письменником, журналістом, кіносценаристом, членом Національної спілки письменників України Андрієм Курковим.
          Писати Андрій Юрійович почав ще в старших класах. Нині є автором  13 романів та 5 книжок для дітей.  За його сценаріями поставлено понад 20 художніх і документальних фільмів. Курков – єдиний письменник країн пострадянського простору, чиї книжки потрапили в топ-десятку європейських бестселерів. Автор часто зустрічається з читачами, мандруючи Україною. Такі зустрічі сприяють популяризації і його творів і сучасної української літератури загалом. До того ж читачі мають змогу не лише зустрітися з письменником, а й поставити йому питання та отримати відверті і щирі відповіді.
          От і цього дня зал центральної бібліотеки був переповнений численними шанувальниками його творчості. Письменник розповів про історію написання своїх творів, особисте життя, літературні і творчі здобутки та мрії і плани на майбутнє. В кінці зустрічі відповів на запитання присутніх. Всі бажаючі мали змогу придбати книги та отримати автограф. Дві години спілкування пролетіли зовсім непомітно, а от вражень залишилось багато. Від імені усіх присутніх завідуюча абонементом Ніна Сорокун подякувала письменникові за цікаву зустріч та побажала подальших успіхів і натхнення.

    Валентина Самардак, провідний бібліотекар ЦБ.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше