• Свято казки для “Дошколярика”

          В рамках Дня дитини в бібліотеці для дітей №9 відбулося свято казки. На зустріч з маленькими читачами, членами підготовчої групи “Дошколярик”, що працює при бібліотеці, та їх батьками приїхала молода письменниця з Києва, казкотерапевт Катерина Єгорушкіна. Вона познайомила дітей зі своїми казочками  “Музична подорож золотого каштанчика”, “Будиночок з води” та “Країна Сніговія”.
         Що ж таке казкотерапія? Це казка про певну ситуацію в дитячому житті, де описується почуття дитини  і обов`язково “добрий кінець” не лише в казці, а й у їхньому житті. Допомагали діткам орієнтуватися в казці юні вокалісти музичної школи №1 Ріанна Аветисян і Олександр Туманок (клас педагога Л.Ю.Крижашевської). Адже це була не просто казка, а казка музична. Лунали пісні нашого земляка О.Злотника на вірші О.Вратарьова та Ю.Рибчинського. Прозвучала музика П.І.Чайковського з дитячого альбому “Зимовий ранок”.
         Маленькі читачі, а їм всього 4-6 років, відповідали на запитання письменниці і робили це по-дитячому щиро і кумедно.
         Зустріч була корисною і для батьків, які прагнуть розвинути музичне чуття своєї дитини. А прекрасні осінньо-зимові образи збагатили емоційну пам`ять дитини і створили казковий передноворічний настрій.

  Катерина Волинець, зав. філіалом №9 для дітей.

                             
       Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше