• День дитинства у бібліотеці для дітей №9.

         У 1954 році Генеральна Асамблея ООН започаткувала святкування «Всесвітнього дня дитини» – дня світового братерства і взаєморозуміння дітей.
         Працівники бібліотеки для дітей №9 вирішили влаштувати з цієї нагоди для своїх читачів свято рівних можливостей, коли всі без винятку діти можуть  скористатися надбаннями бібліотеки, а саме книгами краєзнавчого характеру, новинками дитячої літератури, взяти участь у цікавих заходах.              
  Розпочалося святкування в п`ятницю, 18 листопада, творчим вечором Володимира Іванціва з нагоди його ювілею. На зустріч з відомим поетом, громадським діячем прийшли учні 4-А класу ЗОШ №16 (кл. керівник А.Г.Стешина).                    

         Володимир Опанасович розповів дітям про своє дитинство, прочитав вірші, присвячені цій прекрасній порі людського життя. З великим терпким сумом згадував поет важкі післявоєнні роки, адже там залишилося дитинство, друзі, перша вчителька. Найбільше вразив дітей епізод з далекого 1944 року, коли Володимир Опанасович пішов у школу. Буквар був один на клас, і щоб якось розділити його на всіх, вчителька порвала його і роздала всім по листочку.

  У сорок четвертому році
  (Дитинства далекий чар!)
  У першому класі
  На першім уроці
  Учителька рвала буквар...

         Але дитинство... на те воно й дитинство, щоб приходити у спогадах веселою зимовою ковзанкою, великою сусідською родиною, смачним окрайцем хліба, змащеним олією і посипаним сіллю. Ось як зворушливо автор оспівує день  дитинства в одноіменному вірші:

  Уже згаса осінній листопад,
  Уже стежки розбіглися від річки,
  І одягни хоч добру сотню пальт,
  Такого дня, хоч плач, не одігріти.
  Відколи я життя учусь любить
  Допоки цій любові я не зраджу,
  Такого дня у небо голуби
  На крилах вже не піднесуть ні разу.

         Діти і самі з задоволенням декламували вірші поета (Ярослав Кулагін, Максим Рябушко, Дар`я Великоконь, Вікторія Федорчук, Анастасія Курносова, Євгенія Соколенко, Ганна Никоненко, Анастасія Нікіфоренко, Поліна Плужник).
  Традиційно зустріч з Володимиром Іванцівим закінчується фотографією на згадку, яка стає обкладинкою майбутньої книги.

  Катерина Волинець, зав. філіалом №9.
           Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше