• Своя лялька - найкраща

        Лялька-мотанка здавен була оберегом в українській родині. Кожна матір робила для своєї дитини ляльку, щоб та гралась, якщо ж їх робили діти, вони часто робили собі товариша і порадницю.
        Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки провела для читачів ЦДБ майстриня Світана Цисар.
        Діти з подивом спостерігали, як купка яскравих, різнокольорових шматочків тканини в спритних та майстерних руках Світани перетворювались на ляльку, і на початку не дуже-то й вірилося, що таке диво можна створити власними руками. Але крок за кроком, з кожним новим рухом руки народжувалась в кожного з дітей своя лялька, неповторна, особлива, а тому дуже близька і дорога. А коли справа дійшла до того, що потрібно було прикрасити свій витвір, то  фантазії не було меж: в когось лялька вдяглась у фартушок, в когось у хустинку, в чиєїсь з`явилась коса, а в іншої – віночок із стрічками. На подив, із захватом взялися до роботи хлопці, одні хотіли зробити приємне матусі, інші - подарувати іграшку сестричці.
       До того ж, діти дізналися, історію ляльки-мотанки, яку функцію вона виконувала в давні часи. Про це учням 3-В класу ЗОШ №4 розповіла бібліотекар Романович Л.М., вона звернула увагу дітей на виставку ляльок, яких принесла з собою майстриня.
       Хтось із дітлахів виявився більш майстерним, хтось менш, але всі без виключення створили свій маленький шедевр, і, безумовно, всі залишилися задоволеними.

                                                           Олена Корнієнко, зав.відділом ЦДБ.    
      Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше