• Найкраща і найрідніша

         День української мови відзначається в Україні в листопаді з 1997 року. В цей же день церква вшановує святого Нестора Літописця.
  Свято рідної мови у нашому місті відзначалося у центральній бібліотеці – центрі духовності та культури. Завідувачка ЦБ Чупак Людмила Федорівна розкрила значення рідної мови для кожної людини, а для письменників  українське слово – їхня зброя!
         Тепло, проникливо читала Людмила Федорівна вірш М.Т.Рильського “Рідна мова”:
  ...В ярмо хотіли запрягти 
  Її, як дух степів, гарячу,
  І осліпити, й повести
  На чорні торжища, незрячу...
  Але наше слово залишилося незнищеним...:
  ...Мужай, прекрасна наша мово,
  Серед прекрасних братніх мов,
  Живи, народу вільне слово,
  Цвіти над нами веселково,
  Як мир, як щастя, як любов!
        Запрошена на свято письменниця Таїна Братченко, залюблена в українську мову, познайомила присутніх зі своїм “мандрівним життям по Україні, помереженим переїздами”. Куди тільки не кидала її доля, де тільки не працювала Тетяна – звідусіль вона черпала матеріал для своїх книг.
  Т.Братченко – автор збірок “Гуманітарна допомога”, “Шосте почуття”, “Дотик до чужої долі”, “Покликання”, “Казки про малят і звірят”, “Бабусині оповідки”, “Портрет циганки”. У цьому році вийшла її збірка оповідань “Лабіринти долі”. Письменниця читала свої оповідання, гуморески.
         Дійство відбувалося в читальній залі центральної бібліотеки за круглим столом та чаюванням людей “золотого віку”, які були запрошені на перше заняття Академії пенсіонерів. Академія  почала працювати у ЦБ, бібліотеках №8, 9, 10 з ініціативи та підтримки Білоцерківського благодійного фонду  Костянтина Єфименка.

  Любов Кушніренко.   
   
                          
              Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше