• Щедрі дари Зарічанської землі.

        Протягом  місяця  читачі  бібліотеки-філіалу № 4 мали можливість  ознайомитися  з дарами  осені, які  були представлені на  виставці.
        Чого тут  тільки  не  було!  Ось  лежить  незвичний для наших городів  плід – момодрика, виблискують перлами  кетяги калини, милують  око різною  формою і забарвленням  гарбузи  і  гарбузята, лежать  поважні   качани  кукурудзи  білого, жовтого і червоного кольорів.

        А  різних   овочів  і  фруктів  не  злічити! Яблука і груші, огірки і помідори. кабачки і патисони, цибуля і часник, горіхи і виноград, різнокольоровий перець і всюди  квіти, квіти...  Посередині, ніби поважний  господар, стоїть снопик колосків пшениці.
         Цьогорічне  літо  порадувало  жителів Білоцерківщини  щедрим урожаєм  картоплі. На  столі, під назвою “ Різні витвори й  породи є у нашої  природи” викладені  картоплини  чудернацької  форми.
    Читачі  з-захопленням  роздивляються цю виставку. Навіть  дорослі  часто  не вірять поки не  візьмуть  у руки  ту чи  іншу картоплину, що це дійсно  витвори  природи, а не рук  людини.

  Ольга Пономаренко, зав. філіалом №4.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше