• Чарівна мить

        В середу 9-го листопада у бібліотеці-філії  №10  почала свою роботу Академія пенсіонерів.  На перше засідання зібралися  люди  пенсійного віку, які мешкають у мікрорайоні №1.  Добра сімейна атмосфера  новенької актової зали: круглий стіл, чай, фрукти та  солодощі, надані благодійним фондом Костянтина Єфименка, прийшлись присутнім до смаку.
        Зустріч розпочалася з концерту ансамблю бібліотечних працівників «Калина». Зачаровано слухали  гості  мелодійні українські пісні. День створення клубу припав на державне святкування Дня української писемності, а тому саме рідній мові, співучій і гомінкій, була присвячена наша перша зустріч.  Завідувачка філії № 10 Ганна Григорівна дуже змістовно розповіла про значення мови в житті кожної людини,  ще раз наголосила на тому, що мудрість та краса народу прихована в мові і, якщо іноземну мову можна вивчити за рік чи два, то свою треба досліджувати і плекати все життя.

        На цьому першому зібранні було затверджено назву клубу  – «Чарівна мить».  Бо  миті спілкування в клубі, зустрічей з цікавими людьми, відвідування  музеїв, концертів, придбання нових знань планують бути дійсно чарівними. Також була затверджена програма нашої  роботи  на перші два місяці до Нового року, обрано актив клубу. Члени Академії перезнайомилися, відрекомендувалися. Зібралися дійсно цікаві люди, фахівці різних напрямків та уподобань,  яким є чим ділитися один з одним.
         Вступивши в Академію люди мають змогу реалізуватися в чомусь, про що мріяли ще з юності, але не було часу та можливості для втілення цих мрій, вони можуть поділитися своїми знаннями та досвідом, а найголовніше знайти однодумців та справжніх друзів.
        Людина народжена бути щасливою і від неї самої залежить наскільки и вона зможе наповнити  цікавими, радісними моментами своє життя. Жити потрібно сьогодні і зараз, відчуваючи кожну мить,  наповнюючи її змістом, бо час – то найдорожче, що у нас є і від того, як ми його використаємо, залежить наше внутрішнє  відчуття щастя. Академія призвана допомогти людям в цьому, то ж хай вона розвивається і процвітає, та все більше «академіків» до нас приєднується. Разом -  ми  сила.  В добру путь!

                          Ірина Гуральник, читачка бібліотеки №10.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше