• Рідна мово моя пелюсткова

         Мову, як і матір не вибирають, її всмоктують з материнським молоком. Українська мова – багата та милозвучна, нею написані невмирущі твори Котляревського та Шевченка, Франка та Лесі Українки, Нечуя-Левицького та Коцюбинського.
         Дню української писемності та мови була присвячена поетична сторінка «Рідна мово моя пелюсткова, ти у серці народу живеш», яку провели для учнів 5-го класу ЗОШ №22  бібліотекарі ЦДБ Марія Джура  та Галина Бондар.
         Розпочалася поетична сторінка словами В.Сосюри: «Без мови нашої, юначе, й народу нашого нема», які й стали основною думкою заходу. Цікавою для п`ятикласників стала розповідь про те, яку силу таїть в собі рідна мова, нездоланна і безсмертна, як народ. У виконанні школярів звучали невмирущі рядки поезії прославлених українських авторів та наших сучасників.
         Найбільші скарби українського слова знаходяться в книгах, а книжкові скарбниці – це бібліотеки. З цікавістю діти розглядали фотоальбом «Минуле й сьогодення ЦДБ», що стало своєрідним знайомством з бібліотекою. Бібліотекарі познайомили учнів з періодичними виданнями ЦДБ та новинками літератури.
         Кожен з присутніх отримав запрошення записатися до бібліотеки та стати активним читачем.
                                                 

   Галина Бондар, зав. сектором ЦДБ.
      Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше