• Читальна зала під відкритим небом

        30 вересня центральна бібліотека для дітей гостинно розчинила свої двері для всіх бажаючих долучитися до святкування Всеукраїнського дня бібліотек. Та хочеться зауважити, що цьогорічне свято вийшло й за межі бібліотеки. Протягом дня працювала «Читальна зала під відкритим небом». Тут кожен бажаючий, незалежно від того, чи є він читачем бібліотеки, зміг долучитися до книжкового храму. Дійство, яке відбувалося біля бібліотеки, викликало приємне здивування в перехожих.  Можу запевнити, що повз яскраву виставку-пересувку «Запишись до бібліотеки» не пройшло жодної людини, а виставка періодичних видань «Цікаво те, що невідоме» викликала інтерес не лише в дітей, а й у батьків. Виявилось чимало бажаючих взяти участь у читацькому марафоні «Почитай улюблену книгу» та у літературній грі-вікторині «Будем більше ми читати, будем більше всіх ми знати». Переможці вікторини отримали подарунки.
         А в стінах бібліотеки відбулося свято книголюбів «Різнобарв`я читацьких інтересів», де були відзначені грамотами та подарунками кращі читачі в номінаціях: «Найменший читач» (Лучка Катя, дошкільниця), «Найтовстіший формуляр» (Федотова Оксана, 8-Б кл ЗОШ №11 та Верхоглядов Семен, 4-А кл ЗОШ №22), «Найкращий знавець казки» (Ярошицька Яна, 4-В кл ЗОШ №4), «Підкорювач лабіринтів фантастики та пригод» (Редзюк Ярослав, 8-Б кл ЗОШ №20), «Читач-ерудит» (Шинкарук Юлія, 7-А кл ЗОШ №21).
         Читачі ЦДБ із задоволенням відгукувались на пропозицію бібліотекарів замінити їх на робочому місці, уважно вислуховували свої обов`язки та дуже старанно обслуговували читачів.
         А ще в цей день кожен відвідувач «Читальної зали під відкритим небом» отримав гарний настрій, позитивні емоції, листівку з інформацією про центральну бібліотеку для дітей, запрошення та закладку в книгу. А кожен бібліотекар – задоволення від своєї роботи.
                                                                 

  Олена Корнієнко, зав. відділом ЦДБ.
     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше