• “Волдіс” - чекає нових друзів

  У приміщенні Молодіжної вітальні відбулось чергове засідання членів клубу спілкування молодих інвалідів “Волдіс”. Цього разу до них у гості завітали члени клубу авторської пісні: переможниця конкурсу авторської пісні Вікторія Фокіна та керівник клубу авторської пісні “Вікторія” Юрій Кулініч. Це вже не перша зустріч волдісівців та виконавців авторської пісні. Для людей, які мають обмежені можливості, ці зустрічі, як ковток свіжого повітря, завдяки їм вони не відчувають себе самотніми, обділеними увагою.
  Нещодавно клуб “Волдіс” святкував 19-ту річницю з дня свого створення. Разом з цією знаменною подією волдісівці отримали вітання з Днем захисника Вітчизни та Міжнародним жіночим днем. Кожному члену клубу були вручені пам‘ятні подарунки.
  Головною метою створення клубу є допомога молодим людям з особливими потребами у вирішенні їхніх соціальних проблем. Діяльність клубу спрямована на створення необхідних умов для соціального становлення молодих інвалідів, адаптації в житті. Самотність, відсутність поруч спорідненої душі - проблема, що торкнулась практично кожного з цих людей. “Волдіс” об‘єднав їх у велику дружну родину. Члени клубу зустрічаються, спілкуються у невимушеній обстановці, мають можливість відвідувати виставки та концерти, відпочивати на природі, знайомитися з цікавими людьми, отримувати безплатні консультації юриста і психолога. Святкують волдісівці і День іменинника, радо вітаючи як щирими словами, так і пам‘ятними подарунками кожного винуватця.
  Волдісівці вважають, що клуб - це сім‘я, де тебе чекають, вислухають, зрозуміють, дадуть цінну пораду, тому що друзі - це головне багатство та надбання кожної людини. Радо запрошують волдісівці до себе у клуб нових друзів.
  У клубі “Волдіс” працюють два бібліотечні працівники ЦБС В. Титаренко, бібліотекар по обслуговуванню читачів – інвалідів, та І. Степаненко.

  Л.Лукьянець, керівник клубу "Волдіс "  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше