• Дарує зцілюючу силу

         
        Чи були у вашому житті хоч раз дива? Не спішіть відповідати... Вони бувають різні. І приходять до нас не обов`язково тоді, коли на це чекаємо. Як шанс на прозріння... Ось одне із них.
         26 жовтня в літературній вітальні центральної бібліотеки відбувся творчий вечір письменника-краянина, перекладача, публіциста, літературного краєзнавця і видавця Володимира Опанасовича Іванціва з нагоди виходу поетичних збірок "Окраєць часу” та "Автограф кохання”. А ще 30 жовтня Володимир Опанасович святкує своє 75-річчя.
        "Який подарунок хотілося б Вам отримати у свій ювілей?” – запитала ведуча літературного вечора, завідувачка відділу методичної та бібліографічної роботи ЦБС Тетяна Григорівна Біла. Відповідь: "Просто щиро прочитаний вірш”.
        Поетичний вечір розпочав дитячий ансамбль "Перлинка” школи мистецтв №1 (керівник Леся Крижешевська). Наймолодші користувачі бібліотек-філій №№ 1, 3, 6 залюбки читали вірші із збірки "Трички-брички”. З яким задоволенням юнаки та юнки Білоцерківського колегіуму декламували улюблені поезії, а вихованці театральної студії "Пролог” гімназії № 1 показали чудову інсценізацію за твором "Ніч на броді” із збірки "Вернутися дощем”.
        На святі були присутні письменники Андрій Гудима, Галина та Анатолій Гай, Анатолій Кульчицький, Таїна Братченко, Володимир Дідківський, Костянтин Мордатенко, які характеризували творчість поета.
        Схвальні відгуки про творчий доробок почув Володимир Опанасович від бібліотекарів Ксенії Гнуди, Мирослави Янчук, Тетяни Качанової, Олени Корнієнко та вчителя-філолога Людмили Попової (ЗОШ №7).
        А ще вірші, вірші, вірші...
        Заступник міського голови Микола Антонюк вручив відзнаку міського голови "За заслуги перед містом”. Грамоту та слова подяки ювіляр отримав від в.о. зав. відділом культури та туризму Петро Красножона та в.о. директора ЦБС Раїси Григоренко.
        "Многіє літа” від ансамблю "Калина” прозвучали для В.О.Іванціва – людини-творця, взірця людяності, шляхетності, щирого українця.
        Хіба це не диво?
        Нехай добро, тепло і ласка, які Ви, Володимире Опанасовичу, щедро насіяли своїми поезіями проростає і дає рясні сходи.

  Ксенія Гнуда, завідувачка бібліотекою-філією №3.


  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше