• Літературний мікс «Знання і таємниці на книжкових полицях»

  Літературний мікс «Знання і таємниці на книжкових полицях» Літературний мікс «Знання і таємниці на книжкових полицях» Літературний мікс «Знання і таємниці на книжкових полицях» Літературний мікс «Знання і таємниці на книжкових полицях» Літературний мікс «Знання і таємниці на книжкових полицях»

  Всесвітньому дню книги та авторського права був присвячений літературний мікс «Знання і таємниці на книжкових полицях», який відбувся в центральній бібліотеці для дітей 24 квітня. Учасниками заходу стали читачі – шестикласники гімназії-початкової школи №11.

  Користувачі розділилися на дві команди «Всезнайки» і «Чомучки» та взяли участь у конкурсах і вікторинах: «Літературне лото», «Вгадай особистість», «Склади пазл обкладинки книги українського автора», «Поверни книгу на книжкову полицю».

  Бібліотекарки влаштувала дітям справжній книжковий головоштурм. Деякі завдання виявилися дуже цікавими, іноді навіть несподіваними. Розпочалася книжкова забава «Літературним лото». Учасників команд запросили до ігрового поля, яке складалося з 2 частин та 12 секторів. Діти повинні були правильно відповісти на запитання літературної вікторини «Книги сучасних українських письменників для підлітків» і закрити сектор жовтими та синіми картками лото. Підказками для гравців були книжки, які експонувалися на книжковій виставці «Знання і таємниці на книжкових полицях». В результаті ігрове поле виявилося національним прапором України.

  Юні учасники спробували свої сили в історичній вікторині «Вгадай особистість» за науково-популярним виданням «1000 незабутніх імен України». Відшукуючи правильні відповіді, читачі дізнавалися неймовірні факти та вражаючі таємниці з життя найвизначніших українців: князів, гетьманів, державотворців, першовідкривачів, видатних винахідників, майстрів сцени, чарівників слова, героїв спорту.

  Завдання «Склади пазл», «Поверни книгу на її місце» найбільше сподобались присутнім. Команди швидко склали пазли обкладинок книжок сучасних українських авторів Зірки Мензатюк «Таємниця козацької шаблі» та Андрія Кокотюхи «Таємниця козацького скарбу», розібрали книжки з виставки та розставили на поличках.

  Наприкінці заходу бібліотекарки зачитали прислів’я та приказки про книги та читання, які ще раз довели та підтвердили, що книги – це скарб, найважливіший для кожної людини. Під час літературного міксу фахівчині ЦДБ Олена Корнієнко та Тетяна Бєлєнька презентували дітям книжкові новинки. Школярі захопилися творами сучасних українських авторів, взявши їх для читання.

   

  Світлана Шалагіна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше